ART / Lithographs / Litograph in colors 16087053
*
nr 1608 7053
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist. Signerad Oliw87, numbered 21/50. Litograph in colors, Image dimensions: 69x52cm, outer dimensions including frame: 81x61cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad Oliw87, numrerad 21/50. Färglitografi, bildmått: 69x52cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Estimate:
1000
Sold:
SEK 1100
Auction date:
Monday Mars 25 2024
at 18:23:51
- Bid history
Time
Bidder
Bid
20/3 09:42:42
1
100 kr
20/3 12:02:55
2
150 kr
20/3 18:07:48
1
200 kr
21/3 12:32:44
3
250 kr
23/3 17:47:08
4
600 kr
24/3 08:25:57
5
350 kr
24/3 08:25:58
4
400 kr (Robot)
24/3 08:26:23
5
450 kr
24/3 08:26:23
4
500 kr (Robot)
24/3 22:08:36
2
600 kr
24/3 22:08:36
4
600 kr (Robot)
24/3 22:08:51
2
900 kr
24/3 22:42:01
6
800 kr
24/3 22:42:01
2
900 kr (Robot)
24/3 22:42:05
6
1.000 kr
25/3 14:48:41
7
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 69x52cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8145 LITOGRAPH IN C..
Ã…ke Ahlberg (b. 1943), Sweden. Flicka vid flygel. ..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
20 maj at 18:37
-
8372 LITOGRAPH IN C..
Ã…ke Westin "Havet". Signed, numbered 42/350. Litog..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 19:21
-
8139 LITOGRAPH IN C..
Ardy Strüwer (1939-2023), Sweden. Signed, numbered..//
Present: SEK 150
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:01
-
8083 LITOGRAPH IN C..
Axel Lilliehöök (b. 1930), Sweden. Signed, dated 1..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 18:35
-
8291 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signed, numbered 5..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
20 maj at 18:28
-
8143 LITOGRAPH IN C..
Berit Markevärn (b. 1952), Sweden. Röd cykel. Sign..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:45
*
LITOGRAPH IN COLORS
Läs om budbetjänten
nr 1608 7053
LITOGRAPH IN COLORS
unidentified artist. Signerad Oliw87, numbered 21/50. Litograph in colors, Image dimensions: 69x52cm, outer dimensions including frame: 81x61cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad Oliw87, numrerad 21/50. Färglitografi, bildmått: 69x52cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Estimate: | 1000 |
---|---|
Sold: | SEK 1100 |
Auction date: |
Monday Mars 25 2024 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
20/3 09:42:42 | 1 | 100 kr |
20/3 12:02:55 | 2 | 150 kr |
20/3 18:07:48 | 1 | 200 kr |
21/3 12:32:44 | 3 | 250 kr |
23/3 17:47:08 | 4 | 600 kr |
24/3 08:25:57 | 5 | 350 kr |
24/3 08:25:58 | 4 | 400 kr (Robot) |
24/3 08:26:23 | 5 | 450 kr |
24/3 08:26:23 | 4 | 500 kr (Robot) |
24/3 22:08:36 | 2 | 600 kr |
24/3 22:08:36 | 4 | 600 kr (Robot) |
24/3 22:08:51 | 2 | 900 kr |
24/3 22:42:01 | 6 | 800 kr |
24/3 22:42:01 | 2 | 900 kr (Robot) |
24/3 22:42:05 | 6 | 1.000 kr |
25/3 14:48:41 | 7 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 69x52cm färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8145 LITOGRAPH IN C..
Ã…ke Ahlberg (b. 1943), Sweden. Flicka vid flygel. ..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
20 maj at 18:37 -
8372 LITOGRAPH IN C..
Ã…ke Westin "Havet". Signed, numbered 42/350. Litog..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 19:21 -
8139 LITOGRAPH IN C..
Ardy Strüwer (1939-2023), Sweden. Signed, numbered..//
Present: SEK 150
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:01
-
8083 LITOGRAPH IN C..
Axel Lilliehöök (b. 1930), Sweden. Signed, dated 1..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 18:35 -
8291 LITOGRAPH IN C..
Bengt Landin (b. 1933), Sweden. Signed, numbered 5..//
Present: SEK 100
Auction ends
this Monday
20 maj at 18:28 -
8143 LITOGRAPH IN C..
Berit Markevärn (b. 1952), Sweden. Röd cykel. Sign..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:45